Bİz Kİmİz ? Ne İşler yaparız ?

Tekreklam'a Hoş Geldiniz.

Ankara'nın en iddialı reklam işlerini sizler için yapıyoruz.

Ankara ve çevresinde Dijital baskı,Araç giydirme,Tabela totem,Pleksi standtlar,Fuar organizasyon işlerini sizler için en yüksek kalitede yapmaktayız.

İletişime geçebilirsiniz.

Dijital Baskı

Dijital Baskı ile uygulama işleriniz en yüksek kalitede yapılmaktadır.

Araç Giydirme

Araç Giydirme ile uygulama işleriniz en yüksek kalitede yapılmaktadır.

Tabela Totem

Tabela Totem ile uygulama işleriniz en yüksek kalitede yapılmaktadır.

Fuar Organizasyonu

Fuar Organizasyon işleriniz en yüksek kalitede yapılmaktadır.

Yaptığımız işler

Yaptığımız işlerden ve örneklerinden fikir sahibi
olabilirsiniz.

"Ankara'nın en iddialı reklam işlerini sizler için yapıyoruz.”

Markanızın iletişimi için yaratıcı fikirler ile yaratıcı çözümler üretmek üzere “Tek Reklam” olarak hizmet vermeye hazırız.

Bir reklam ajansının tarihinden bahsetmek, bilginin tarihine kazı yapmak anlamına geliyor. Çünkü reklamcılık, sözün başladığı yerden bittiği yere kadar olan koca bir yelpazede, kendi görgü, bilgi ve entelektüel kimliğiyle hareket ediyor. Herhangi bir cümleyi kurarken ‘‘neden-sonuç’’ ilişkilerine dayanmak bizleri felsefeye, görsel tasarımdaki ufak bir denge hareketi fizik yasalarına, “hedef kitle” saptamaları sosyolojiye, bir afişte yakalanan ahenk müziğe götürebiliyor. Tüm bunları doğru konumlandırabilmek içinse sezgisel bilginin (yani bütün bir insanlık tarihinin) hazinesinden haberdar olmak gerekiyor. Bu farkındalıkla, Tek Reklam, başkent Ankara’da sorumluluğunu üstlendiği her işe heyecan katarak ve attığı her adımda değer yaratarak çalışmalarına devam ediyor.

DİJİTAL BASKI

Dijital baskı dijital bazlı görselin doğrudan çeşitli materyallerin üzerine basılması. Genellikle profesyonel baskı küçük işlerin masaüstü yayıncılık ve diğer dijital kaynakları basılı kullanarak büyük formatlı ve/veya yüksek hacimli lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile basılma işlemidir.

TABELA TOTEM

Tahtadan, sactan vb.den yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı, im ya da resim bulunan levhaların işlenmesi.

ARAÇ KAPLAMA

Aracının özellikle; renginden, görüntüsünden, dizaynından, tasarımından memnun olmayan veya kişisel zevki için yenilik isteyen araç sahiplerinin kaporta üzerine boya işlemi yaptırmadan tamamen folyo ile kaporta sacının kaplanma (renk değişim) işlemine Araç Kaplama denir.

FOLYO UYGULAMA

Dijital baskı yöntemi ile folyo üzerine baskı yapılıp genellikle mağazaların vitrinlerinde gördüğünüz “İNDİRİM – KAMPANYA” tarzı yazıların hepsi bu teknik kullanılarak yapılmaktadır. Folyoların birçok renk seçeneği vardır, bu sayede birçok alanda istenilen grafik çalışması memnun edici sonuçlarla karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Plotter olarak bilinen alet sayesinde folyoların üzerine istenilen çizimler, resimler ya da yazılar kesilerek de kullanılabilir.

Referanslar

post-img
post-img
post-img
post-img
post-img
post-img
post-img
post-img
post-img
post-img
post-img
post-img